Hydromax

Hızlı bir şekilde kendine gelmesi ve su kazanması için, egzersiz sonrası vücudunuza Hydromax IV terapisi ile yardımcı olun. Ulaşabileceğiniz en iyi performansı göstermek için bedeninizin sınırlarını zorlayın. Mesela, Hydromax yardımıyla bisiklet antrenmanınızda rekor kırın. Hydromax, egzersiz öncesi su seviyenizi doğru bir şekilde düzenlemeye yardımcı olduğu gibi sonrasında da hızlı bir şekilde kendinize gelmeniz için ihtiyacınız olan mineral, antioksidan ve elektrolitleri sağlar.

İster uzun mesafeli triatlonun zorluklarından zevk alın, ister hevesli bir koşucu, ister dövüş sanatlarına düşkün olun, IV terapimiz vücudunuzun enerji kazanmasına yardımcı olur. Hydromax, canlanmanız ve mümkün olan en üst düzeyde performans göstermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Hydromax’in vücuttaki su seviyesini yükselten etkilerinden sadece sporcular yararlanmaz! Hydromax güneş yanıklarının etkisini azaltmak için de kullanılabilir. Su kaybınızın nedeni ne olursa olsun, Hydromax IV terapisi sizi canlandırmaya yardımcı olacaktır.