Megaboost

İmza IV terapimiz Megaboost, astım ve migren gibi hastalıklara karşı kullanılan, magnezyum, kalsiyum, B ve C vitaminleri içeren Myers Kokteyli’nin geliştirilmiş bir versiyonudur. Sağlığınıza ve wellness düzeyinizi artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Stres seviyesini azaltmak, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve bedenini toksinlerden arındırmak isteyen, yoğun bir yaşam tarzına sahip herkes wellness IV terapimizin yararını görecektir.

Megaboost’un içeriğindeki mineraller, antioksidanlar, elektrolitler, B12 vitamini ve yüksek dozdaki C vitamini, vücudunuzun mutlu bir dengeye kavuşmasına yardımcı olur. Megaboost yardımıyla güç ve enerji seviyenizi arttırın; seyahat, jet lag veya aktif bir yaşam tarzının etkilerine karşı savaşın.

Benzerlerinin en iyisi olan orijinal Megaboost, yeniden şarj olmanıza ve stres semptomlarını hafifletmenize yardımcı olabilecek nihai wellness IV terapisidir. Zindeliğinizi ve wellness düzeyinizi artırın ve kliniklerimizden ayrılırken kendinizi REVIV ile yenilenmiş hissedin.