Ultraviv

Ultraviv IV terapisinin desteğiyle, vücudunuza, soğuk algınlığı, mevsimsel alerji, grip ve hatta akşamdan kalmalık gibi rahatsızlıklardan kurtulması için ihtiyaç duyduğu yardım elini uzatın. Deneyimli doktorlardan oluşan uzman bir ekip tarafından geliştirilen bu IV iyileşme terapisinde size wellness yüklemesi yapacak antioksidanlar, mineraller, vitaminler, elektrolitler ve ilaçlar bulunuyor.

Gittikçe daha da aktifleşen yaşam tarzlarımız nedeniyle kolayca yıpranıyoruz ve yaygın hastalıklar karşısında savunmasız kalıyoruz. Ne şanslıyız ki, IV iyileşme terapimiz tekrar normal hissetmenize yardımcı olabilir. Bunu da vücudunuzun su seviyesini yükselterek ve size uzun sürecek doğal bir enerji yüklemesi sağlayarak yapar.

Soğuk algınlığının, gribin ya da akşamdan kalmalığın kendinizi hasta hissettirmesine izin vermeyin. Uzmanlar tarafından geliştirilen IV iyileşme terapimiz hızlıca uygulanır. Bu terapi, mide bulantısı, acı ve iltihap gibi semptomların hafifletilmesine yardımcı olur. Böylece REVIV ile kendinizi yenilenmiş hissedersiniz.